• Social
Motīva attēlu autors: MichaelJay. Nodrošina Blogger.

Iebūvētās tehnikas plānošana

Šajā nodaļā Jūs atradīsiet informāciju, par to, kā ieplānot iebūvējamo tehniku savā virtuves iekārtā, lai skapīši precīzi atbilstu tiem gabarītiem, kuri Jums ir nepieciešami. Šī ir ļoti būtiska informācija, kuru jāņem vērā pasūtot virtuves iekārtai paredzēto sadzīves tehniku. 

Lai arī visas iebūvējamās sadzīves tehnikas izmēri ir standartizēti, ļoti bieži gadās situācijas, kad klients iegādājas pēc izmēriem neatbilstošu sadzīves tehniku. Projektējot virtuves iekārtu, kļūdas nav pieļaujamas, tāpēc izmērus ir jāņem vērā, lai uzstādot sadzīves tehniku nerastos pārsteigumi, kuri savukārt palielinās uzstādīšanas laiku un izmaksas.

Uzmanību! Plānojot iebūvēto tehniku atcerieties par ugunsdrošības un elektrodrošības noteikumiem!


Iebūvētā tvaika nosūcēja plānošana virtuves iekārtāIebūvētās trauku mašīnas plānošana virtuves iekārtā


Iebūvētā ledusskapja plānošana virtuves iekārtāIebūvētās mikroviļņu krāsns plānošana virtuves iekārtā Iebūvētās cepeškrāsns plānošana virtuves iekārtā

Neignorējiet tehnikas izmērus, jo tikai tā Jūs sevi pasargsiet no nevajadzīgiem papildus izdevumiem. 

Iegādājoties iebūvēto sadzīves tehniku pievēršiet uzmanību tās izmēriem. Ja Jūs neesat pārliecināti par to, kādu tieši sadzīves tehnikas modeli izvēlēties, griežieties pie mūsu speciālistiem, mēs nokomplektēsim Jūsu virtuves iekārtu ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku.

Sazināties


Pieņemam Pasūtījumus

MVD Mēbeles
Ventspils iela 63b
Rīga, Latvija, LV-1046
+371 27164090