• Social
Motīva attēlu autors: MichaelJay. Nodrošina Blogger.

Virtuves mēbeļu izgatavošana

Lai atkristu jautājumi par to, kā notiek virtuves iekārtas vai virtuves mēbeļu izgatavošanas process, šeit aprakstīsim procesu, kā tas notiek pie mums.
1. Viss virtuves iekārtas izgatavošanas process sākas ar telpu uzmērīšanu un šo parametru pārnešanu uz uzzīmētas skices. Parasti mērijumus veicam mēs paši, bet ja klients ir pārliecināts, ka izmēri ir korekti, tad atbildību par izmēru pareizību uzņemās pircējs un mēs apildus neko vairs nemēram.

Kas ir jāņem vērā uzmērot telpu patstāvīgi:

a) izmēram sienu taisnumu un leņķus

b) izmēram dimensijas, kur atrodas ventilācijas šahta, rozetes, kanalizācijas pievadi un izvadi, tas ir nepieciešams, lai projektējot virtuvi nerastos situācijas, ka skapīšu sienas būtu jāzāģē ārā, vai arī starpsienas maisītu pievadiem un caurulēm.

c) fiksējam nenosegtās gāzes caurules, ja tādas ir, un laicīgi ieplānojam paņēmienus, kā šo šķērsli apiet.
Kad šie izmēri ir nofiksēti, var ķerties klāt virtuves vizualizācijai.

2. Izlemjam, kādi skapīšu moduļi kurā vietā atradīsies, kādi būs to izmēri.

3. Izlemjam, no kāda materiāla būs veidotas fasādes, galda virsma, virtuves priekšauts.

4. Izlemjam un saskaņojam, kāda furnitūra tiks izmantota.

5. Lai novērstu turpmākas domstarpības, virtuves mēbeļu izgatavošanas materiāli, nosaukumi un to skaits,  tiek fiksēti līgumā, kur šie visi momenti tiek apstiprināti.

6. Pēc līguma noslēgšanas sākas darbs ar virtuves iekārtas projektēšanu, nepieciešamo materiālu pasūtīšanu, un detaļu izgatavošanu. Šajā posmā tiek pavadītas 2-3nedēļas. 

7. Detaļas tiek piegādātas norādītajā objektā un sākas virtuves iekārtas uzstādīšanas process, kurš ir aprakstīts nodaļā "Uzstādīšana". 

No šejienes arī varam izdarīt secinājumus, ka virtuves iekārta, kura tiek izgatavota pēc pasūtījuma, sākot no ieceres brīža, līdz gatavam rezultātam parādās aptuveni 1 mēneša laikā.

P.S. Piebilde, par situācijām kuras gadās ļoti bieži. Klients kurš apstiprinājis virtuves projektu, pārdomā tā vai cita moduļa izmēru, vai funkcionalitāti un pieprasa veikt izmaiņas. Mēs ļoti lieliski saprotam, ka laika posmā, kamēr virtuves iekārta atrodas ražošanas procesā, cilvēkiem rodas dažādas fantāzijas, kā varētu topošo virtuvi uzlabot, vai palabot, tomēr projektēšana un detaļu sazāģēšana ir neatgriezenisks process, tāpēc klients katras izmaiņas apmaksā papildus pēc norādītā cenrāža, un tāpat palielina virtuves mēbeļu izgatavošanas procesa ilgumu.

Šeit būtu vietā teiciens: "Septiņas reizes nomēri".  Protams, nav viegli pašiem izdomāt, kā būtu jāizskatās ideālajai virtuvei, tāpēc vērts ieklausīties profesionāļos, kuri ātri piemeklēs to, kas būtu piemērotākais. Arī krāsu gamma un tekstūras, no kā var tikt izgatavotas fasādes ir mērāma vairākos simtos, tāpēc tehniskais dizains ir neatņemama, katras virtuves iekārtas izgatavošanas sastāvdaļa.  

Sazināties


Pieņemam Pasūtījumus

MVD Mēbeles
Ventspils iela 63b
Rīga, Latvija, LV-1046
+371 27164090